KONST / Litografier / Färglitografi 6387016
nr 638 7016
Färglitografi
signerad, 27/100, 52x39
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 maj 2010
kl 19:00:07
100 kr
650 kr
800 kr
850 kr
1.000 kr